O nas

logo polor

 

Witamy w sklepie internetowym firmy Polor Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora maszyn czyszczących i akcesoriów marki Numatic. Celem sklepu jest wyprzedaż automatów szorująco-zbierających, odkurzaczy, szorowarek, polerek oraz wózków hotelowych i serwisowych tej marki, nowych, popokazowych oraz używanych.

Urządzenia oferujemy w specjalnych cenach, dużo lepszych niż ceny nowych urządzeń. Udzielamy na nie gwarancji identycznej jak na nowe urządzenia. Dodatkowo w cenie urządzenia czyszczącego oferujemy jego dostawę.

Od 1993 roku importujemy, sprzedajemy poprzez sieć naszych dealerów i zapewniamy fabryczny serwis techniczny produktów renomowanych marek rynku profesjonalnego utrzymania czystości na wszelkiego typu obiektach. W naszej ofercie są profesjonalne odkurzacze, szorowarki, automaty czyszcząco-zbierające, wózki serwisowe, wózki hotelowe oraz sprzęt ręczny. Bazując na doświadczeniu i znajomości branży, skonstruowaliśmy konkurencyjną finansowo ofertę opartą na wieloletniej współpracy z renomowanym producentem wysokiej jakości urządzeń czyszczących. Klientami ostatecznymi, do których skierowana jest nasza oferta są obiekty biurowe, hotele, szkoły, szpitale, firmy sprzątające, zakłady produkcyjne, firmy budowlane i transportowe. Na przestrzeni wielu lat działalności rozwój naszej firmy i sukcesywne zwiększanie sprzedaży było możliwe nie tylko dzięki naszej szerokiej i atrakcyjnej cenowo ofercie, dobrej i efektywnej współpracy z naszymi partnerami handlowymi, ale również dzięki zaufaniu, jakim klienci obdarzyli nasze produkty i usługi przed- i posprzedażowe.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl