Obsługa hotelowa używa zwykle wózków, na których znajduje się sprzęt sprzątający, czy też przeznaczona na wymianę pościel. Niekiedy bywają one ciężkie, niepraktyczne. Uciążliwy dla gości hotelowych jest też hałas, towarzyszący ich przejazdowi. Czy korzystanie z wózków hotelowych musi wyglądać właśnie w taki sposób?

Oczywiście, że nie! Wózki hotelowe firmy Numatic to urządzenia funkcjonalne, lekkie, ciche  i niezawodne. Zapewnią spokój i ciszę gościom, a obsłudze, dyskrecję pracy. Możliwe jest ich wygodne przechowywanie oraz dostosowywanie do własnych potrzeb. Sprawdzą się nie tylko w hotelach, lecz wszędzie tam, gdzie potrzebne są profesjonalne usługi sprzątania. Korzystać mogą z nich firmy sprzątające. Znajdą praktyczne zastosowanie w szkołach, magazynach i centrach handlowych. Coraz chętniej kupowane są również przez klientów prywatnych.

Numatic to bogata i, co najważniejsze, funkcjonalna oferta wózków hotelowych. Zaufaj temu doświadczonemu i doskonale znającemu potrzeby klientów producentowi.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl